Ciekawe wzory zaproszeń na chrzest – ręcznie wykonane

wstazka

Jeden z najbardziej chodliwych w naszej ofercie wzorów zaproszenia na chrzest. Dla kupujących stworzyliśmy dwa warianty kolorystyczne: dla dziewczynki różowy, a dla chłopca niebieski. Odcisk dziecięcych stópek to jeden z motywów, który ozdabia proponowane zaproszenia. Tekst zamieszczony w środku zawiadomienia umożliwia jego personalizację pod konkretne wymogi. Perfekcyjny papier ozdobny i porządnej jakości wstążki stosowane są … Continue reading „Ciekawe wzory zaproszeń na chrzest – ręcznie wykonane”

Ręcznie wykonane w stylu retro zaproszenia na chrzest

retro

Zaproszenia na chrzest w stylu retro to interesująca oferta dla osób szukających nietuzinkowych zawiadomień dla gości. Materiały wykorzystane do wyprodukowania zaproszenia nawiązują do dawnych metod wytwarzania tego rodzaju artykułów papierniczych. Kokardka z lnianego sznurka, serduszko z prawdziwego drewna i wycinanka z motywami ludowymi to 3 główne elementy dekoracyjne przedstawianych zawiadomień na chrzest. Doskonała jakość surowców … Continue reading „Ręcznie wykonane w stylu retro zaproszenia na chrzest”

Gotowe zaproszenia dla gości z okazji chrztu – sklep

personalizacja

Szyk i prostota to zasadnicze cechy proponowanych zaproszeń na chrzest. Elementy ozdobne przedstawianych zaproszeń są zrobione z myślą o tym, żeby zrealizowały swoją funkcję przed chrztem jak i wiele lat po nim, bo kto po latach nie chciałby cieszyć się taką klasyczną pamiątką chrztu świętego własnej pociechy. Zaciekawione osoby mogą wybrać barwę ozdobników oraz motyw … Continue reading „Gotowe zaproszenia dla gości z okazji chrztu – sklep”

Wyjątkowo ozdobione zaproszenia dla gości na chrzest

kolory

Pieczołowicie zrobione rękodzieło, które nie odstępuje w niczym od innych tego typu zaproszeń do chrztu. Design elementów dekoracyjnych zastosowanych w tym zaproszeniu na chrzest wzmaga pozytywne przyjęcie całej uroczystości. Strona frontowa zaproszenia jest ozdobiona wycinanym motywem powiązanym z kwiatami, małym wózkiem dziecięcym i gustowną, satynową kokardką. Barwę taśmy satynowej, która została zastosowana do stworzenia kokardy … Continue reading „Wyjątkowo ozdobione zaproszenia dla gości na chrzest”

Eleganckie i pomysłowe zaproszenia na chrzest – wzory

motyle

Motylki to motyw przewodni niżej opisanych zaproszeń do chrztu. Struktura papieru jak i kolorystyka tych zaproszeń na chrzest jest miła dla oka. Całokształt zestawu to zawiadomienie i koperta z motylem na przedniej części. Środek zaproszenia jest zapełniony tekstem, który wspaniale spełnia funkcję zawiadomienia o zaplanowanym chrzcie. Specjalną opcją dla klientów jest możliwość wdrukowania fotki dziecka, … Continue reading „Eleganckie i pomysłowe zaproszenia na chrzest – wzory”