Eleganckie upominki dla gości – wesele

wesele

Organizując weselną uroczystość z pewnością chcemy, by wszyscy goście długo i przede wszystkim miło wspominali ten dzień. Pomogą nam w tym drewniane, śliczne upominki. Jest to oryginalny, mimo że tani sposób na okazanie wdzięczności za coś, co poświęcili dla nas najbliżsi, czyli swój czas. Na pewno poczują się docenieni, a te podziękowania znajdą się w … Continue reading „Eleganckie upominki dla gości – wesele”

Eleganckie podziękowania na wesele

wesele

Szukacie stylowych prezencików dla gości weselnych? Ciekawym rozwiązaniem jest prezentowany tu magnes wykonany z drewna o wysokiej jakości. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego forma, a mianowicie imitacja gołębia z kolorowym motywem. Do wyboru jest kilka wzorów i kolorów. Na każdym produkcie umieszczamy słowa podziękowania, a także imiona nowożeńców i datę ich wielkiego dnia. Taki … Continue reading „Eleganckie podziękowania na wesele”

Magnesy na Dzień Chłopaka

chłopak

Atrakcyjny prezent na Dzień Chłopaka wcale nie musi robić pustek w kieszeni! Wręcz przeciwnie, dzisiaj najmodniejsze są upominki, które mają wielką wartość sentymentalną – takie jak nasze grawerowane serduszko. Już samo w sobie będzie stanowić miłą niespodziankę dla ukochanego chłopaka! Można też potraktować go jako dodatek na przykład do wspólnej kolacji. Bez względu na sposób … Continue reading „Magnesy na Dzień Chłopaka”

Pamiątka na zakończenie szkoły

szkoła

Pamiątka na zakończenie roku szkolnego to uroczy gest ze strony nauczycieli. Prezentowana w tym miejscu jest idealnym dowodem, że można dać coś solidnego i ładnego, bez nadwyrężania pedagogicznej pensji. Piękny kształt serca, dopełniony ciekawą dedykacją i wydrukowaną datą, na pewno zajmie ważne miejsce w skarbach ucznia. Gwarantujemy pieczołowite wykonanie, z troską o każdy szczegół. To … Continue reading „Pamiątka na zakończenie szkoły”

Oryginalny upominek dla Dziadków

dziadek

Dzień Dziadka jest tuż tuż, a ty nie masz prezentu? Postaw zatem na sprawdzone i oryginalne rozwiązanie w postaci drewnianego magnesu w kształcie serca! Prezentowany tu projekt zawiera miłe słowa i życzenia, a w celu spersonalizowania produktu umieszczamy na nim Twoje imię i datę wydarzenia. Kolor niebieski nawiązuje do rodzaju i charakteru święta, a całość … Continue reading „Oryginalny upominek dla Dziadków”