Ręcznie robione podziękowania dla gości z okazji roczku

Sklep z podziękowaniami dla gości

Interesujące i praktyczne – nasze podziękowania na pierwsze urodziny dziecka to poprawny wybór! Masz prawo wybierać z dwóch kształtów oraz wielu wzorów, a do tego dochodzi opcja personalizacji imieniem dziecka oraz datą urodzin. Roczek to naturalnie dzięki temu będzie obchodzony jeszcze bardziej uroczyście! Umiejscowiliśmy z tyłu każdej ozdoby magnes, dla jej pożytecznego wykorzystania – co … Continue reading „Ręcznie robione podziękowania dla gości z okazji roczku”

Ciekawe wzory podziękowań dla gości z okazji ślubu i wesela

Wzory podziękowań dla gości

Przyjęcie weselne powinno być zakończone w okazałym stylu! Nasze podziękowania dla gości ślubnych w formie drewnianej pamiątki sprawdzą się w tej roli. Udekorowane pamiątki z imionami Młodej Pary i dużo mówiącym napisem „dziękujemy za przybycie” to piękne wyrażenie wdzięczności. Z tyłu każdej pamiątki umieszczamy też magnes, to właśnie dzięki czemu jest bombowym gadżetem na lodówkę. … Continue reading „Ciekawe wzory podziękowań dla gości z okazji ślubu i wesela”

Pierwsza komunia – ręcznie zdobione podziękowania dla gości

Pomysłowe podziękowania dla gości

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to dla malucha, jak oraz całej rodziny duże oraz istotne wydarzenie. Miłą praktyką jest podziękowanie przybyłym gościom za uczestnictwo w wspólnej uroczystości. Oferowane przez nas podziękowanie na komunie bezbłędnie nadaje się do tego zadania. Personalizowana figurka w kształcie gołębicy lub też serduszka jest wyjątkowym pomysłem na taki podarunek. Poza tym prócz … Continue reading „Pierwsza komunia – ręcznie zdobione podziękowania dla gości”

Pomysłowe i ciekawe podziękowania dla gości na chrzest

Chrzest tanie podziękowania

Dzień Chrztu Świętego to ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Warto jeszcze bardziej naświetlić jego patetyczny charakter zgrabnym podziękowaniem dla gości. Przedstawiane przez nas podziękowanie z funkcją magnesu będzie dobrym wyborem. Wykonane w drzewie i personalizowane przy pomocy nadesłanych danych będzie stanowić nie tylko znakomitą pamiątkę, ale również przyda się jako funkcjonalny gadżet na lodówkę. … Continue reading „Pomysłowe i ciekawe podziękowania dla gości na chrzest”

Chrzciny – podziękowania dla gości

chrzciny

Kiedy brakuje pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na chrzciny, warto wybrać zawsze modne i eleganckie drewniane serduszka z grawerem. Grawer zawsze jest dopasowany do okoliczności konkretnego wydarzenia. Serduszko staje się więc automatycznie pamiątką. To nowoczesny sposób dziękowania gościom za przybycie na chrzciny, bez względu na ich wiek. Starannie wykonane są świetną dekoracją lodówki … Continue reading „Chrzciny – podziękowania dla gości”

Komunia – wyjątkowe podziękowania dla gości

komunia

Słowo „dziękujemy” czy „dziękuję” to dziś zbyt mało, by wyrazić wdzięczność gościom za obecność podczas Pierwszej Komunii Świętej. Jakiś czas temu modne stało się obdarowywanie gości upominkami. Dlatego też i w naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. Proponujemy oryginalne, dobrze wykonane i wykończone drewniane serduszka z grawerem i magnesem na odwrocie. Są niezwykle elegancką formą … Continue reading „Komunia – wyjątkowe podziękowania dla gości”