Wyjątkowa bombka na choinkę

choinka

To już powoli ten moment, gdy czas zacząć myśleć o świętach i wszystkich szczegółach, jakie się z nim wiążą. Dekorowanie bożonarodzeniowego drzewka jest jedną z najważniejszych tradycji, a nasza mikołajowa bombka na choinkę, idealnie się do tego nadaje! Co ważne, wyróżnia się nie tylko wysoką jakością, ale i wyjątkową personalizacją, dzięki której ujmie za serce … Continue reading „Wyjątkowa bombka na choinkę”

Spersonalizowane etykiety na butelki

alkohol

Tematem tekstu będzie wesele. Jak wiadomo, wesele to kontynuacja ślubu, czyli najważniejszego wydarzenia w życiu każdej osoby. W związku z tym każdej osobie zależy na tym, aby wszystko odbyło się zgodnie z przewidywaniami (aby tak się stało, konieczne jest zadbanie dosłownie o każdy detal). Można powiedzieć, że właśnie na tych detalach się skupimy. Co należy … Continue reading „Spersonalizowane etykiety na butelki”

Serce jako podarunek

prezent

Jednym z elementów służących do nadawania pomieszczeniom ostatecznego wyglądu są dekoracje. Oczywiście w zależności od celu na rynku znajdziemy wiele różnych ciekawych dodatków, wystarczy udać się do dużych sklepów i tam półki aż uginają się od różnych gustownych dodatków. Zupełnie osobnym rynkiem dekoracji są dekoracje ślubne, ich wybór jest bardzo duży i obejmuje bardzo wiele … Continue reading „Serce jako podarunek”

Etykiety na alkohol

alkohol

Wódka jest nieodzownym elementem imprez weselnych, lecz niezbyt często kładziona jest na stół w takiej formie, jak się ją kupiło. Z reguły na oryginalne butelki przykleja się rozmaite naklejki na wódkę, przez które zwykły alkohol może się zmienić w wyjątkowy napitek. Podobne zadanie spełniają zawieszki na wódkę – dzięki nim również stoły weselne nabiorą wyjątkowego … Continue reading „Etykiety na alkohol”

Winietki na stół

stół

Rozsadzenie wszystkich gości na ssali z weselnymi stołami bardzo często stanowi spore wyzwanie. Łatwo o kimś zapomnieć podczas ogólnego zamieszania, łatwo również popełnić jakąś sporą gafę przydzielając miejsca koło siebie osobom, jakie nie przepadają za sobą. Z tego też powodu coraz częściej na takich uroczystościach zaczynają się pojawiać winietki ślubne, mające na celu uporządkowanie sprawę … Continue reading „Winietki na stół”